geminiPark

Roztańczone i rozśpiewane Cinema City. Specjalny pokaz najnowszej produkcji Bollywood - „Rangoon”!

W czwartek 2 marca sale kinowe Cinema City wibrować będą kolorami, energią i muzyką, a największe gwiazdy Bollywood śpiewem i tańcem opowiedzą poruszającą historię miłości, która rozgrywa się w 1944 roku, w samym środku wojny. Bilety na specjalny pokaz „Rangoon”, najnowszego hitu indyjskiej kinematografii, można kupić już teraz - w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Na Śląsku jednorazowe pokazy odbędą się 2 marca w Gemini Park Bielsko Biała – godz. 20:00

„Rangoon" to zrealizowana z rozmachem historia miłosnego trójkąta. Główna bohaterka, zjawiskowej urody aktorka, panna Julia (Kangana Ranaut) rezygnuje z wygód i prestiżu, jaki zapewnia jej kariera w świecie filmu, by swoimi występami w samym sercu dżungli, gdzie toczą się walki, podtrzymywać morale brytyjskich i indyjskich żołnierzy. Tam zakochuje się w indyjskim żołnierzu Nawabie (Shahid Kapoor), poznając jednocześnie gorzką prawdę o walce Indii o niepodległość. O gorącym romansie dowiaduje się tymczasem Rusi (Saif Ali Khan), mentor i kochanek Julii…

W filmie, w głównej roli występuje Kangana Ranaut - jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych młodych, hinduskich aktorek, znana z ról w „Gangsterze" (nagroda za debiut), „Woh Lamhe" i „Life in a... Metro". Za reżyserię odpowiada Vishal Bhardwaj, autor m.in. „Omkary” i „Haidera” na podstawie dramatów Williama Szekspira. Współautorem scenariusza jest z kolei Matthew Robbins, który pracował wcześniej z takim twórcami, jak Steven Spielberg, George Lucas i Guillermo del Toro.

„Rangoon” - najnowsze dzieło kina bollywoodzkiego - fani będą mogli obejrzeć tylko 2 marca w wybranych kinach Cinema City w Warszawie (Janki i Galeria Mokotów), Bonarka w Krakowie, Krewetka w Gdańsku, Manufaktura w Łodzi, Punkt 44 w Katowicach oraz w Bielsku Białej. 

Zdjęcia
cinema_city_20170224_plakat