geminiPark

Rozdajemy darmowe bilety do kina

11-07-2022 10:05

Najpierw zakupy, obiad lub smakowity deser w Gemini Park, a na koniec bezpłatny seans kinowy w Cinema City. Brzmi dobrze? Zachęcamy do udziału w naszej akcji, w ramach której w dniach 15-16 lipca 2022 r. rozdamy łącznie aż 400 darmowych biletów do kina!

Najlepsze filmy, plejada hollywoodzkich gwiazd czy bohaterowie dziecięcych animacji - to tylko niektóre z propozycji, które możemy oglądać w najnowszych produkcjach wyświetlanych na ekranie kina Cinema City w Gemini Park

Dlatego też zapraszamy do udziału w naszej akcji w której czeka łącznie aż 400 pojedynczych zaproszeń do wykorzystania na darmowy seans w kinie!

Wystarczy tylko:

► Przyjść do Gemini Park w piątek lub sobotę (15-16 lipca) i zrobić zakupy za min. 100 zł, a następnie zgłosić się na stoisko zlokalizowane na parterze, tuż przy Costa Coffee. Stoisko dostępne jest w godz. 10:00-21:00.

► Za zakupy na kwotę 100 zł na jednym paragonie można otrzymać 1 bilet do kina Cinema City w Gemini Park.

Kwota 200 zł na 1 paragonie upoważnia do odbioru 2 biletów, kwota 300 zł3 biletów, a kwota 400 i powyżej do odbioru aż 4 biletów

Dzienna pula nagród to 200 biletów!

Bilet wykorzystać można na dowolny seans repertuarowy 2D w Cinema City Bielsko-Biała, od poniedziałku do niedzieli, do dnia 11.08.2022 roku

Z akcji wyłączone są: Hipermarket Bi1, Apteka Ziko, Kantor, Poczta Polska, Fine Wine, Manso Papierosy, E-smoking World oraz stoisko Iqos, znajdujące się na terenie Gemini Park - paragony z tych punktów nie biorą udziału w akcji. 

 

Akcja Gemini Park to spora niespodzianka dla kinomanów, a bezpłatne bilety są na wyciągnięcie ręki, dlatego zachęcamy do udziału w zabawie! 

Regulamin akcji >> 

Na co warto pójść do kina? Sprawdź repertuar Cinema City >>