geminiPark

Rozdajemy aż 1200 wielkanocnych zajączków!

05-04-2022 16:11

Zbliża się Wielkanoc, a z tej okazji Gemini Park przygotowało dla odwiedzających wyjątkowe upominki. Od piątku do niedzieli handlowej, podczas której skorzystamy z pełnej oferty naszego centrum handlowego, należy wypatrywać… zająca! I to zdecydowanie nie jednego, a całej gromady, która trafi w ręce odwiedzających!

 

Sympatyczne i urocze Wielkanocne Zajączki, wykonane ręcznie z sianka w urokliwiej wiosce obok Wadowic, rozgoszczą się na stoisku na parterze, tuż obok Costa Coffee oraz Monnari. Aż 1200 sympatycznych uszaków, zostanie rozdana w dniach 8-10 kwietnia, w zamian za zakupy. 

Oryginalne dekoracje w dwóch rozmiarach, idealne do wnętrza na czas Wielkanocy, otrzymać będzie można zgłaszając się z paragonem zakupowym na wymaganą kwotę na stoisko z hostessą

► za kwotę 100 zł – mały zajączek, 

► za kwotę 200 zł – duży zajączek. 

Co ważne, wymagane kwoty można uzbierać na maksymalnie dwóch paragonach (paragony mogą pochodzić z różnych dni akcji. Z akcji wyłączone są paragony z: hipermarketu bi1, Apteka Ziko, Kantor, Poczta Polska, Fine Wine, Manso Papierosy, E-smoking World oraz stoisko iQOS).

Zajączki rozdawane będą od piątku do niedzieli handlowej (8-10 kwietnia), w godzinach 10:00–20:00 (w niedzielę handlową w godz. 10:00-20:00), do wyczerpania dziennej puli 400 uszaków (200 małych i 200 dużych). Łącznie w ramach akcji na odwiedzających, którzy jako pierwsi będą zgłaszać się na stoisko, czeka aż 1200 zajączków!

Zachęcamy do wielkanocnych zakupów w Gemini Park i do odbierania upominków*, dzięki którym ozdobisz swój dom na nadchodzące święta! 

 

*Dodatkowa informacja: zajączki wielkanocne wykonane są m.in. z siana. 

 

Regulamin.pdf