geminiPark

Restauracja Olimp w Gemini Park!

14-09-2020 16:45

Już od czwartku, 17 września, odwiedzający Gemini Park będą mogli skosztować dań z menu restauracji Olimp, największej w Polsce sieci oferującej wysoką jakość i smaczne jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. Z okazji otwarcia czeka również rabat na dania!

Restauracje Olimp to największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining. Oferuje najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy bazują na najlepszych sezonowych i lokalnych produktach.

Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych Szefów Kuchni, a bogate menu, zmienne w ciągu dnia, pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku.

Codziennie dostępne są także opcje wegetariańskie i wegańskie opracowane we współpracy z kampanią społeczną RoślinnieJemy. Wszystkie napoje – domowe kompoty, lemoniady, koktajle oraz warzywne i owocowe smoothies są przygotowywane na miejscu.

W Restauracji Olimp to Gość decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu kontroluje wysokość rachunku, a na posiłek czeka tylko chwilę.

Sieć Restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracja Olimp oferuje również zniżki dla studentów

Z okazji otwarcia Olimp, aż do 24 września 2020 r. obowiązywać będzie rabat -20% na danie na wagę! 

 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację Olimp >>

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.olimprest.pl, blogu z przepisami i poradami Szefów Kuchni www.kulinarnydoradca.pl oraz na profilu facebookowym pod adresem: facebook.com/restauracje.olimp.