geminiPark

Pupilove Targi w Gemini Park

23-06-2020 11:08

Zapraszamy do Gemini Park na PupiLove Targi, które dedykowane jest wszystkim właścicielom oraz miłośnikom psów i kotów. Na bezpłatne wydarzenie zapraszany już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca 2020 r.

Podczas PupiLovych Targów będze możliwość spotkania się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą do Gemini Park z różnych stron Polski.

Znaleźć będzie można wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, które nie są dostępne w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a Wystawcy chętnie doradzą i pomogą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila. 

Podczas PupiLovych Targów znaleźć będzie można m.in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli

Targi potrwają od 11:00 do 17:00. Wstęp na Targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Zachęcamy również do odwiedzenia Facebook'owego wydarzenia >>