geminiPark

Pszczółka Maja przyleci do Cinema City!

W najbliższy weekend sieć kin Cinema City zaprasza najmłodszych na nowe przygody Pszczółki Mai! Podczas przedpremierowych pokazów 20 i 21 września, mali widzowie przeżyją ekscytującą przygodę z rezolutną pszczółką i jej przyjaciółmi, wspólnie próbując rozwikłać zagadkę znikającego z ula mleczka pszczelego. 

Po ponad 100 latach swojego istnienia, Pszczółka Maja pojawi się na ekranie kinowym! Już 20 i 21 września film animowany z jej udziałem będzie można zobaczyć we wszystkich kinach sieci Cinema City w Polsce. Produkcja, przygotowana przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie, zachwyci nie tylko małych, ale i dużych widzów! Wszystko za sprawą wspaniałych jakościowo obrazów, ale także odpowiedniej dawki humoru i mądrości życiowych. 

Podczas przedpremierowych seansów widzowie wyruszą z Mają do świata wielkiej łąki by zapobiec zbliżającej się bitwie między pszczołami i szerszeniami. Pszczółka, znana wszystkim ze swego entuzjazmu, odwagi i wielkiego serca, spróbuje pomóc swojej pszczelej rodzinie. Towarzyszyć jej będzie – jak zawsze oddany – Gucio. Czy sprytnemu tandemowi uda się rozwiązać zagadkę tajemniczej intrygi? Czy ocalą pozostałe pszczoły? Czy – przeżywając tę ekscytującą przygodę – Maja odnajdzie także własną tożsamość? 

Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można poznać już 20 i 21 września podczas przedpremierowych pokazów filmu Pszczółka Maja w Cinema City.