geminiPark

Przygotuj się razem z nami do Bielskiej 10

21-08-2019 09:12

Przygotowujecie się do biegu Bielska 10? Zróbmy to razem! Gemini Park, wspólnie z Imperium Sportu – organizatorem wrześniowej Bielskiej Dychy – zaprasza na otwarte, bezpłatne treningi, które pomogą sprawdzić wytrzymałość i formę, a także przygotują do wymagającego biegu! 

Wspólne treningi, na które zapraszamy w środy, będą dobrymi sprawdzianami kondycji przed właściwą Bielską 10, która wystartuje spod Gemini Park już 29. września. Do udziału zachęcamy osoby zarówno początkujące, jak i zaawansowane - treningi mają wspólny cel - rozbudzenie w sobie motywacji do aktywności i odpowiednie przygotowanie do stanięcia na starcie biegu. 

Udział w treningach jest całkowicie bezpłatny. Aktywności odbywać się będą w każdą środę, od godz. 18:00, w terminach: 21.08, 28.08, 04.09, 11.09, 18.09, 25,09. Zbiórka przy wejściu do Gemini Park, od ul. Bora-Komorowskiego (przy wieży).

Na obecnych czekają zarówno treningi typowo biegowe po Bielsku-Białej, jak i przygotowania siłowe, dostosowane do treningu biegacza. Do udziału zachęcamy wszystkich, nie tylko tych biorących udział w biegu! Zajęcia prowadzą doświadczeni biegacze i trenerzy z Imperium Sportu – organizatora biegu Bielska Dyszka. Zapisy nie są prowadzone – wystarczy tylko się zjawić

Zachęcamy do udziału w treningach oraz w biegu Bielska Dycha, który jest wyjątkowym projektem sportowym łączym w sobie cele sportowe, a także charytatywne. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla potrzebujących dzieci.

Szczegóły oraz zapisy na Bieg TUTAJ >>

 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić utrudnienia komunikacyjne w dniu biegu >>