Tatuum

TATUUM: Miś Uszatek Moje i Twoje wspomnienia

Obowiązuje od: 15.11.2023

To już kolejna odsłona kampanii TATUUM x Miś Uszatek. A połączyło nas… „dzieciństwo”! Marka TATUUM założona została w włókienniczym mieście Łodzi, w 1997 roku. Tutaj także narodził się ukochany przez miliony dzieci, a teraz już dorosłych, Uszatek! W tym roku Łódź obchodzi swoje 600-lecie. To wspaniała okazja do celebrowania naszych korzeni. Zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej, która zabierze Was na spacer ulicą Piotrkowską.

Powrót do dzieciństwa

W duchu TUUGETHER do pracy przy kampanii zaprosiliśmy nasze Klientki! Napisały one, czym są dla nich wspomnienia – kilka cytatów znalazło się na podszewkach kolekcji z Misiem, inne zdobią zdjęcia na witrynach. Dostaliśmy także tysiące zdjęć z dzieciństwa, w towarzystwie przyjaciół – pluszowych misiów, je także można podziwiać na witrynach w całej Polsce!

Oto zwycięskie cytaty:

Wspomnienia są jak album ze zdjęciami,
to uczucie pojawiające się pod powiekami
– niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki,
na dźwięk lub zapach – przenoszące
nas w przeszłość.

Wspomnienia to kieszeń płaszcza mojej mamy.
Wsuwałam tam rękę, aby znaleźć ciepło jej dłoni.
W miękkiej podszewce ukryte były kasztany.

Najpiękniejsze wspomnienia
smakują jak poziomki zebrane w lesie,
pachną konwaliłami, ciastem z brzoskwiniami,
otulają duszę jak ciepły szalik od Mamy.

Podczas klimatycznej sesji Bogna Sworowska z Misiem Uszatkiem, odtwarzali zdjęcia z dzieciństwa, które zostały nagrodzone w naszym konkursie. To magia, której moc sprawia, że wspomnienia uwiecznione na fotografiach ożywają.

Kapsuła pełna wspomnień

TATUUM X MIŚ USZATEK to nie tylko hołd dla wspomnień i emocji. To także uważnie zaprojektowana kolekcja, która konsekwentnie realizuje ideę szafy kapsułowej. W kolekcji zaproponowane zostały modele, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów nie zabrakło też produktu a la „kameleon”, czyli dwustronnej dzianinowej kurtki.

Najmocniejszy punkt stanowi szeroki wybór okryć wierzchnich. Zadowolone będą zarówno miłośniczki klasycznych płaszczy, puchowych kurtek i kamizelek, czy modnych w tym sezonie kożuchów. Możecie spodziewać się otulających swetrów oraz bluz w trendzie matchy-matchy, czyli tego samego modelu dla Niej, dla Niego i dla dzieci.

Uszatkowe skarby

Stylowe torby, portfele, kosmetyczka i unikatowa biżuteria – to tylko mała część tego, co Miś proponuje na prezenty świąteczne! Nie zabraknie uroczych nauszników oraz ciepłych zestawów szalików i czapek, które uzupełniają jesienną-zimową stylizację. Na bardzo chłodne dni świetnie sprawdzi się także kubek termiczny – dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – to nowość w tej odsłonie kolekcji.

powiadom znajomych