geminiPark

Prezentacja Drużyny BBTS Bielsko-Biała w Gemini!

24-09-2022 08:12

W poniedziałek, 26 września odbędzie się prezentacja drużyny siatkarskiej BBTS Bielsko-Biała! Kogo będzie można zobaczyć w barwach BBTS-u w nadchodzącym sezonie? Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 18:00 w kinie Cinema City w Gemini Park Bielsko-Biała.

Gemini Park i klub BBTS zapraszają kibiców i miłośników siatkówki z całego regionu na prezentację bielskiej drużyny! Już od godz. 18:00 poznamy zawodników, którzy wejdą w skład zespołu, a także plany i cele drużyny na nadchodzący sezon. Dla naszego zespołu jest to powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej po czterech latach przerwy.

Wstęp na prezentację jest wolny. Osoby, które będą chętne zobaczyć na żywo zawodników i sztab szkoleniowy, muszą wziąć pod uwagę, że liczba miejsc jest ograniczona. Gościem specjalnym wydarzenia będzie komik Bartosz Gajda.

Zachęcamy również do uczestnictwa w pierwszym meczu BBTS-u na własnym parkiecie w rozgrywkach PlusLiga 2022/2023. Drużyna Arie Brokkinga zagra w poniedziałek 3 października z drużyną Cuprum Lublin. Będzie to pierwszy mecz bielskiego zespołu w przy ulicy Karbowej. 

Zachęcamy do kibicowania i trzymania kciuków za siatkarzy BBTS Bielsko-Biała!

Zapraszamy również do zapisów w Facebook'owym wydarzenia >>