geminiPark

Prezentacja Drużyny BBTS Bielsko-Biała w Gemini!

15-09-2020 17:01

W czwartek, 17 września odbędzie się prezentacja drużyny siatkarskiej BBTS Bielsko-Biała! Kogo będzie można zobaczyć w barwach BBTS-u w nadchodzącym sezonie? Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 17:00 w kinie Cinema City w Gemini Park Bielsko-Biała.

Gemini Park i klub BBTS zapraszają kibiców i miłośników siatkówki z całego regionu na prezentację bielskiej drużyny! Tym razem prezentacja będzie miała formę specjalnego filmu, którego autorem jest partner BBTS-u - V-Ray Video. Podczas spotkania poznamy zawodników, którzy wejdą w skład zespołu, a także plany i cele drużyny na nadchodzący sezon. 

Z uwagi na reżim sanitarny i aktualne obostrzenia, w prezentacji może wziąć udział ograniczona liczba gości. Osoby, które będą chętne zobaczyć na żywo zawodników i sztab szkoleniowy, proszone są o kontat w Prywatnej Wiadomości na facebook'owym fanpage'u BBTS-u Bielsko-Biała. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy również do uczestnictwa w pierwszym meczu BBTS-u na własnym parkiecie w rozgrywkach Tauron 1. ligi. Drużyna Harrego Brokkinga zagra w sobotę 3 października z drużyną Avia Świdnik. Będzie to pierwszy mecz bielskiego zespołu w hali Pod Dębowcem. 

Zachęcamy do kibicowania i trzymania kciuków za siatkarzy BBTS Bielsko-Biała!