geminiPark

Powrót do szkoły z Gemińskimi i super kuponami!

30-08-2021 17:15

Już w środę, 1 września wielki powrót do szkoły, który po tygodniach wakacji i letniego rozluźnienia, nigdy nie jest prosty! Dlatego Gemini Park ma idealny pomysł, jak pomóc dziecku z uśmiechem przekroczyć szkolne progi, w postaci darmowych kuponów na pizzę i lody oraz na wejściówki za połowę ceny do „Parku w Deche” i na „Wystawę Pająków”! 

Na wszystkich, którzy 1 września odwiedzą Gemini Park Bielsko-Biała, czekać będzie Rodzinka Gemińskich, która w godz. 10:00-18:00 rozdawać będzie darmowe kupony na pyszności oraz wejściówki na rodzinne atrakcje w Gemini Park!

Aby otrzymać kupon, należy odszukać żywe maskotki Gemińskich, które będą przemierzać pasaż centrum handlowego. W nagrodę za odnalezienie, otrzymać będzie można kupony na:

► darmową pizzę do Pizzy Hut,

► darmowe lody w Grycan,

► 50% zniżkę na bilet do Parku W DECHE,

► 50% zniżkę na Wystawę Pająków, która specjalnie na tę okazję została przedłużona do 1 września

 

Z kuponów należy skorzystać jeszcze tego samego dnia, a ich liczba jest ograniczona. 

Ze względu na pogodę, w dniu 01.09.2021 r. Park W DECHE jest nieczynny. Kupony -50% do Park W DECHE, które są rozdawane w ramach akcji, będą ważne również w czwartek i piątek (do 03.09.2021 r.).

Gemińskich, czyli żywe, kolorowe i bardzo pozytywne maskotki w osobach: mamy Hani, taty Marka oraz dwójki wyjątkowych dzieci: Zosi i Stasia, spotkać będzie można w różnych miejscach Gemini Park, w tym również m.in. w okolicach pięknej, niesamowitej i interaktywnej wystawy Bajkowych Środków Podróży, na której obejrzeć można pojazdy mierzące nawet 9 metrów długości i wyglądające jak prawdziwe dzieła sztuki!

A jeśli brakuje Wam jeszcze czegoś w wyprawce do szkoły, w Gemini Park z łatwością znajdziecie wszystko, co potrzebne zarówno „do plecaka”, jak i do odświeżenia dziecięcej garderoby przed rozpoczęciem roku szkolnego. 

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała w środę 1 września, w godzinach 10:00-18:00. 

20210901_back_to_school_geminscy