geminiPark

Pokazy przedpremierowe „Blade Runnera 2049” - już 5 października

O filmie „Blade Runner 2049” z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem w rolach głównych The Telegraph pisze: „Najbardziej spektakularny i prowokujący blockbuster naszych czasów”, a Movies.com: „Ten film to arcydzieło science fiction. Wizualnie miażdży, absolutnie mistrzowskie kino”. Premiera odbędzie się 6 października, a Cinema City zaprasza już w czwartek 5 października na pokazy przedpremierowe!

Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Reżyser Denis Villeneuve („Sicario”, „Labirynt”, „Enemy”) oraz aktorskie super-trio: Ryan Gosling, Harrison Ford i Jared Leto stworzyli prawdziwe arcydzieło filmowe. Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 roku w „Łowcy androidów”, a Harrison Ford ponownie wcielił się w rolę Ricka Deckarda. „Blade Runner 2049” to porażająco dobra kontynuacja oryginału, i jest fantastycznie oceniany zarówno przez widzów, jak przez krytyków. 

- „Gigantyczny spektakl czystego halucynacyjnego szaleństwa” - The Guardian

- „Villeneuve wykorzystuje każdą sekundę, dostarczając nam zapierający dech w piersiach spektakl, którego niekonwencjonalna znakomitość może być opisana na wiele sposobów, ale na pewno nie przy użyciu słów >>sztuczna inteligencja<<” – Variety

- „Villeneuve nie boi się niczego, skoro przekonał Harrisona Forda do tej przygody i że wziął na warsztat film, który wszyscy uznają za niedotykalny. I dał radę!” - magazyn „Empire”

- „Oszałamiający! Arcydzieło gatunku!” - Movie Emporium

 

„Blade Runner 2049” będzie pokazywany w najnowocześniejszych formatach kinowych: na gigantycznych, panoramicznych ekranach IMAX®, na których widać o 26% niż w standardowym kinie! Przedmioty są większe, a obraz bardziej wyrazisty, co daje wrażenie kompletnego zanurzenia się w filmowej, futurystycznej rzeczywistości. 

Pokazy przedpremierowe „Blade Runnera 2049” odbędą się w czwartek 5 października, a premiera 6 października. Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, w wersji IMAX® w kinach: Katowice Punkt 44, Warszawa Sadyba, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited