geminiPark

Strong Mani w Gemini Park

30-08-2009 00:00

Niedzielne przedpołudnie w Gemini Park przebiegło pod znakiem emocji związanych z pokazem Strong Man. Szóstka najsilniejszych ludzi w Polsce - wyśmienitych Strong Manów dała pokaz swojej siły. Dodatkowych emocji całej zabawie dodawał dowcip Irka Bieleninika dziennikarza TVN, który w świadomości publiczności na stałe jest związany już z tego typu pokazami.

      

W słoneczną niedzielę przed centrum Gemini Park rozegrano zawody Strong Manów. Zabawę rozkręcał Irek Bieleninik dziennikarz z telewizji TVN. Sędziowania swoim kolegom podjął się mistrz Jarek Dymek, który na krajowym i światowym podwórku ma szansę stać się numerem jeden.

      

Wśród uczestniczących w zawodach znalazła się sama "śkietanka" polskich Strongmanów. Nie zabrakło czołówki: Sławomira Toczka, Tomasza Nowotniaka, Tyberiusza Kowalczyka, Ireneusza Kurasia, Bartłomieja Bąka i Damiana Antonioka.

W trakcie licznych konkurencji w których brała udział publiczność mali chłopcy prężyli mięśnie, a starsi podnosili ciężary prawie tak wielkie jak same gwiazdy pokazu.
Po zawodach nie brakowało chętnych do robienia sobie zdjęć z umięśnionymi zawodnikami.

Głównym Partnerem pokazu Strongmanów w Gemini Park była firma MaxGear z Tychów.