geminiPark

Mikołajkowy weekend...

04-12-2009 00:00

Weekendowe atrakcje czekają na odwiedzających Gemini Park.

Wszystkich, którzy szukają pomysłów na mikołajkowe prezenty, inspiracji zakupowych, rozrywki lub po prostu dobrej zabawy, zapraszamy 4, 5 i 6 grudnia do Gemini Park na zakupy pełne wrażeń. 

Moc przedświątecznych emocji dostarczy najprawdziwszy Święty Mikołaj, worek opowieści z dalekiej północy goście z Grenlandii, sportowych wrażeń wyścigi psich zaprzęgów.


Szczegóły akcji:

Do dyspozycji gości bielskiego Centrum oddane zostaną trzy oryginalne TIPI - indiańskie namioty, zlokalizowane na parkingu  w pełni wyposażone, w których będzie można zasmakować tradycyjnych, indiańskich potraw i spróbować własnych sił w ich przyrządzaniu. Odwiedzający będą mogli także uczestniczyć w procesie tworzenia tradycyjnych wyrobów indiańskich, mając do dyspozycji wszelkie potrzebne do tego materiały. Będą mieli również okazję ozdobienia ciała w oryginalny, indiański sposób.

Będą także konkursy i zabawy. Na najwytrwalszych i najaktywniejszych uczestników eskimoskich atrakcji czekają atrakcyjne nagrody,  a wśród nich m.in. przejażdżki psimi zaprzęgami w asyście oraz samodzielny bieg z psem zaprzęgowym rasy Husky i Malamut.

Najmłodsi uczestnicy weekendowych szaleństw mogą liczyć na spotkanie z najprawdziwszym Świętym  Mikołajem. Ogromny wór prezentów - niespodzianek czeka!

Zapraszamy!