geminiPark

Loteria "Podwójna satysfakcja" zakończona!!!

23-06-2009 00:00

W minioną niedzielę w Gemini Park zakończyła się trwająca przez cały miesiąc loteria „Podwójna Satysfakcja”. Jej kulminacyjne losowanie i wynik były dla organizatorów i samych zwycięzców podwójnie satysfakcjonujące. Swoich nowych właścicieli znalazła zarówno Toyota Yaris, jak i bon na 2000 złotych.

  

W niedzielę, punktualnie o godzinie 18.30 w obecności tłumnie zgromadzonych przez centrum Gemini Park mieszkańców Bielska-Białej rozpoczęło się losowanie. Przy pomocy dwóch, wybranych z tłumu młodych dziewcząt wszystkie losy pochodzące z dwóch urn zostały połączone i skrupulatnie wymieszane.

 

Udało się za pierwszym razem, gdyż jak mówił Regulamin loterii losowanie odbywać się miało do skutku, czyli do momentu wyłonienia Zwycięzcy. Jedna z dziewczynek wylosowała los i wtedy padło nazwisko szczęśliwca. Została nim pani Beata Mrowiec  z Bielska-Białej.

 

Radość i uśmiech na twarzy zwyciężczyni ukoronował miesięczne oczekiwania.  Z kluczykami w rękach pani Beata  wsiadała po raz pierwszy za kierownicę swojego nowego samochodu.

W trakcie drugiego losowania wyłoniono drugą zwycięską damę tego wieczoru – pani Elżbieta Kudziełko wygrała 2000 złotych w bonach do zrealizowania na terenie całego centrum handlowego Gemini Park. W ramach pocieszenia i aby dochować warunków loterii wylosowano również 10 osób, które otrzymały bony o nominale 50 złotych.