geminiPark

Daj się oczarować Gemini Park!

16-10-2009 00:00

Tego jeszcze nie było. Od 16 do 31 października na terenie Bielska - Białej i okolic pojawi się Czarodziej, który będzie rozdawał bony rabatowe o wartości 25 zł. uprawniające do zniżki na zakupy w Centrum Handlowo - Rozrywkowym Gemini Park!

Po raz kolejny zaskoczymy wszystkich mieszkańców Bielska i okolic. Tym razem zafundujemy czarodziejskie bony, dzięki którym wszyscy ich posiadacze zapłacą za swoje zakupy mniej. Takiej promocji jeszcze nie było! Za każde wydane 100zł. Klient otrzyma bon o wartości 25 zł! Ale to nie wszystko. Zadbamy nie tylko o zakupy swoich klientów ale także o ich dobre samopoczucie.

ZOBACZ PEŁNY HARMONOGRAM AKCJI (PDF, 180kb)

W dniu 17 października (sobota) zapraszamy naszych Klientów do obejrzenia spektaklu Teatru Pantomimy Wrocławskiej a dzieci na zabawę z olbrzymimi bańkami mydlanymi. Wszystkim gwarantujemy przednią zabawę.

18 października (niedziela) fanów beatbox-u - sztuki naśladowania dźwięków i dobrej muzyki, zapraszamy do udziału w zaskakującym, muzycznym wydarzeniu, występie Krzysztofa Kadeli - znanego jako „Blady Kris” – uczestnika programu Mam Talent. Całość zwieńczy happening przygotowany przez aktorów z Teatru Pantomimy Wrocławskiej.

duoduo

24 października (sobota) entuzjastów niezwykłych form akrobatycznych zapraszamy na fascynujące SHOW. Tylko w Gemini Park wystąpi duet - Duo Vector - Mistrzowie Polski Seniorów w układach dynamicznych, zaprezentują swoje niezwykłe umiejętności akrobatyczne zgromadzonej publiczności.

Jakby tego było mało perkusyjna grupa Ritmodelia, zafunduje amatorom samby, imprezę w rytmach etnicznych rodem z Brazylii, Karaibów i Afryki.

Najmłodszym czas umili Krzysztof Falkowski i „Bajka o szewczyku” w jego wykonaniu.

25 października (niedziela) TAP DJ Tomasz Pałasz wprowadzi Gemini Park w świat muzycznego stepu. Dzięki unikalnemu połączeniu muzyki elektronicznej, niepowtarzalnemu stylowi tancerza i jego dynamiczności, publiczność będzie miała okazję uczestniczenia w niepowtarzalnym widowisku. Całość uzupełnią występy znanego duetu Duo Vector i i teatru jednego aktora - Krzysztofa Falkowskiego.

31 października (sobota) w świat iluzji wprowadzi widzów Maciej Pol – najpopularniejszy polski magik, laureat wielu prestiżowych, międzynarodowych festiwali sztuki i imaginacji.

Wszystkich serdecznie zapraszamy. Informacje o najbliższych wydarzeniach dostępne będą na stronie www.geminipark.pl oraz na terenie Centrum Handlowo - Rozrywkowego Gemini Park.

Regulamin promocji i warunki uczestnictwa są do pobrania pod adresem:

REGULAMIN PROMOCJI "WYCZARUJEMY CI BON" (PDF, 160kb)