geminiPark

„Paddington 2” i „Magiczna zima Muminków” - pokazy przedpremierowe w Cinema City

Grudzień to wyjątkowy czas - magiczny i rodzinny. Myślimy o choince, prezentach, o tym jak sprawić radość bliskim i co spowoduje uśmiech na ich twarzach. Twoje dziecko na pewno będzie zachwycone spotkaniem z ulubionymi bohaterami filmowymi: misiem Paddingtonem i uroczymi Muminkami. Zabierz je w najbliższy weekend do Cinema City na pokazy przedpremierowe

„Paddingtona 2” i „Magicznej zimy Muminków”. Premiera filmów odbędzie się pod koniec grudnia. Więcej informacji na www.cinema-city.pl/filmy/paddington-2#/ i www.cinema-city.pl/filmy/magiczna-zima-muminkow#/.  

To będzie wyjątkowa zima w Cinema City, pełna atrakcji dla najmłodszych widzów. Już w najbliższy weekend, od 8 do 10 grudnia odbędą się pokazy przedpremierowe dwóch hitów animowanych dla dzieci:

„Paddington 2”, czyli druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia o twarzy twardziela i wielkim sercu. Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafia w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington robi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. Ma wielką siłę przekonywania, więc, kto wie, może się uda? Szczególnie jeśli zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz? Premiera 29 grudnia.

„Magiczna zima Muminków” czyli wielki kinowy powrót kultowej bajki autorstwa Tove Jansson. Tym razem zobaczymy, jak Muminki przeżywają swoją pierwszą zimę. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki. W postać narratora zimowej opowieści wcielił się Piotr Fronczewski, Muminka - Maciej Musiał, Mamusi Muminka - Natalia Kukulska, a głosu Tatusiowi Muminka użyczył Maciej Stuhr. Premiera 22 grudnia.

Pokazy przedpremierowe „Paddingtona 2” odbędą się w od 8 do 10 grudnia, a „Magicznej zimy Muminków” od 9 do 10 grudnia we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach.

Zapraszamy też do wzięcia udziału w „paddingtonowym” konkursie, w którym główną nagrodą jest weekend w Londynie i wędrówka śladami pogodnego misia, którego ludzie znaleźli niegdyś na londyńskim dworcu. Do wygrania są także tablety, smartwatche i płyty DVD z filmem „Paddington”. Wystarczy stworzyć dowolną techniką portret Paddingtona, sfotografować go i przesłać, klikając na stronę www.cinema-city.pl/konkurs-mikolajki. Konkurs potrwa do końca grudnia. 

Wszystkim spragnionym filmowych emocji przez cały rok Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy, kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited 

Zdjęcia
cinema_cty_20171208_01
cinema_cty_20171208_2