geminiPark

Outlet samochodów SKODA KORCZYK już otwarty

21-08-2019 13:00

Outlet samochodów ŠKODA KORCZYK już otwarty – Autoryzowany Dealer z Bielska-Białej, jako pierwszy w Polsce otworzył w centrum handlowym outlet samochodów nowych i używanych marki ŠKODA, który mieści się w Gemini Park Bielsko-Biała.

KORCZYK ŠKODA OUTLET eksponowana jest oferta samochodów nowych i używanych, a w kwestii wyboru najlepszego modelu, najbardziej optymalnej formy finansowania czy ubezpieczenia, klienci otrzymują wsparcie od profesjonalnych sprzedawców. Co więcej, klienci Gemini Park Bielsko-Biała, mają możliwość przetestowania samochodów. Na parkingu podziemnym, w specjalnie oznaczonym miejscu, czekają  samochody demo.

Gemini Park Bielsko-Biała jest pierwszym centrum handlowym w Polsce, które wśród swoich sklepów i punktów usługowych ma miejsce, które proponuje tak kompleksową ofertę dotyczącą samochodów nowych i używanych z gwarancją. To wszystko dzięki współpracy z ŠKODA KORCZYK.

KORCZYK ŠKODA OUTLET to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących szybko kupić samochód, który jest dostępny od ręki, w atrakcyjnej cenie. Na uwagę zasługuje również fakt, iż KORCZYK ŠKODA OUTLET czynny jest w godzinach pracy centrum handlowego – codziennie oraz w niedziele handlowe do godziny 21:00. 

KORCZYK ŠKODA OUTLET to nie tylko ekspozycja samochodów, ale również miejsce, w którym odbywać się będą warsztaty dla dzieci i klientów biznesowych czy premiery nowych modeli. 

Na 13 września zaplanowana jest premiera nowej ŠKODY KAMIQ z wieloma atrakcjami dla fanów motoryzacji i najmłodszych klientów.

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację Korczyk Škoda Outlet >>