geminiPark

Otwarcie salonu ONLY w Gemini!

24-06-2019 05:23

Już 27. czerwca zapraszamy na szczególne wydarzenie dla wszystkich miłośników zakupów! Marka ONLY otwiera swój salon w Gemini Park, a z tej okazji na odwiedzających czeka rabat! Butik mieści się na parterze, naprzeciwko strefy eventowej, między Orsayem i Big Starem. 

Gemini Park powiększa grono swoich modowych sklepów dzięki marce ONLY, która już 27. czerwca otworzy tu swój najnowszy salon. To propozycja dla pewnych siebie i niezależnych kobiet. ONLY stawia na unikalność, kobiecą siłę oraz styl.

Projektanci ONLY tworzą kolekcje nowoczesne i stylowe, tak aby kobiety zawsze czuły się modnie, niezależnie od sytuacji. Projekty są zgodne z najnowszymi modowymi tendencjami, a style produkowane są w najmniejszych szczegółach i dopracowywane tak, aby sprostać wymaganiom młodych, nowoczesnych i spontanicznych kobiet. 

Rozbudowany asortyment dostępny w salonie ONLY pozwoli na znalezienie ubrań i dodatków na każdą okazję.

 

ONLY IS ABOUT YOU - AND ONLY YOU – to filozofia marki, która od 1995 roku ubiera pewne siebie i niezależne młode kobiety. Wyjątkowość tkwi w nazwie marki, która przekazuje, że ubrania ONLY są niepowtarzalne i stworzone tylko dla Ciebie. 

 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację ONLY >>