geminiPark

Salon Marilyn już otwarty!

20-10-2022 10:25

W piątek, 21 października, Marilyn otworzył swój salon w Gemini Park Bielsko-Biała. Marka skierowana jest do nowoczesnych kobiet podążających dla trendami, ceniących sobie wielkomiejski szyk w gustownym wydaniu. Z okazji otwarcia na odwiedzających czekał rabat -20%. 

Marilyn stanowi synonim oryginalności i współczesnego designu. Kolekcje, które już od 21 października znaleźć można w salonie w Gemini Park, uosabiają DNA marki, a poszczególne linie: klasyczna, modowa, elegancka linia Lux Line oraz designerska kolekcja Patrizia Gucci for MARILYN, która jest niczym biżuteria dla nóg, kreują nieprzeciętny look i pozwalają wyrażać siebie w unikalny sposób.

W butiku Marilyn dostępna jest również elegancka i niezwykle kobieca bielizna Poupee, która uwodzi wszystkie zmysły. Tak jak rajstopy, bielizna Poupee (z franc.laleczka, kochanie) zrodziła się z miłości do kobiecego piękna. 

Kolekcja bielizny składa się z linii klasycznej, fashion oraz odważnej Hot. Cechuje ją wysoka jakość używanych surowców, produkcja w Polsce i wyrafinowany francuski design. Skierowana do świadomych klientek, które oprócz modnego designu cenią sobie wysoką jakość materiałów. 

Ofertę bielizny uzupełnia linia modnych kostiumów kąpielowych.

Z okazji otwarcia na odwiedzających czekał rabat 20% - przy zakupie pow. 50 zł. 

Salon znaleźć można na parterze, tuż obok sklepów Monnari i Wittchen. 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację salonu Marilyn >>

Zdjęcia
marilyn_salon_01
marilyn_salon_02
marilyn_salon_03
marilyn_salon_04