geminiPark

Otwarcie Parku W DECHE w ten piątek!

27-03-2019 18:14

Wraz z nowym sezonem działający przy Gemini „Park W DECHĘ!” czekają duże zmiany. W strefie rozrywkowo-rekreacyjnej pojawią się nowe atrakcje dla całych rodzin, a kolejny sezon ruszy już w piątek, 29.marca!

Park W DECHĘ!” to projekt unikalny w skali kraju. To nie tylko największa w Polsce zewnętrza strefa rozrywki, jaka działa przy centrum handlowym, ale także miejsce, które już od blisko 3 lat integruje i bawi mieszkańców Podbeskidzia.

Przestrzeń Parku, posiadająca obecnie 11,5 tys. m kw. była już 3 razy powiększana, a ostatni raz rok temu, kiedy otwarto Park Linowy W DECHĘ!. Wraz z nowym sezonem Park W DECHE po raz kolejny czekają zmiany i kilka nowych atrakcji. W części parku położonej tuż przy galerii, początkiem maja otwarta zostanie zadaszona Arena Trampolin składająca się z aż 18 stanowisk do skakania.

Ponadto powstanie mający ponad 15 m tor do kręgli, składający się z 2 stanowisk dla graczy. W przestrzeni parku pojawi się także kołowrotek – nietypowa atrakcja wzorowana na… kółku dla chomika, w którym można biegać.

Zmodernizowana zostanie także strefa ze stołami do gier logicznych i sprawnościowych. Zmiany zajdą także w działającym na ternie parku bistro MaTaJa. Tutaj m.in. wymieniona zostanie podłoga, na dostosowaną do planowanych koncertów oraz imprez plenerowych. W bistro z kolei pojawi się nowe menu.

Dzięki tegorocznym zmianom Park W DECHĘ! będzie liczył sobie już kilkadziesiąt różnych atrakcji. Wśród nich, obok tych najnowszych, znaleźć będzie można m.in. 12-metrowy goryl z 2 zjeżdżalniami i tarasem widokowym, drewniana karuzela łańcuchowa, tor wodny czy stoły do mini-krykietadrewnianego krokodyla z labiryntem i zjeżdżalnią rolkową, 70 metrowy labirynt zwany kretowiskiem, dwupoziomowy tor przeszkód kostkarnia, szczudlarnię przypominającą jeża, kreatywną piaskownicę, a także strefę gier logicznych i zręcznościowych oraz strefę relaksu.

Zapraszamy na otwarcie Parku W DECHE! już w najbliższy piątek, 29. marca oraz do śledzenia facebook'owego fanpage'u Parku, gdzie pojawiać się będą informacje o planowanych wydarzeniach. 

Do zobaczenia!