geminiPark

Otwarcie FEMESTAGE w Gemini Park!

04-03-2021 19:50

Gemini Park Bielsko-Biała, w najbliższy piątek, 5 marca, powita kolejny sklep – salon z modą dla kobiet marki Femestage. Nowy salon otworzy się na parterze, w sąsiedztwie salonu Big Star. Z okazji otwarcia na odwiedzających czekać będzie rabat!

FEMESTAGE - to marka tworzona przez kobiety dla kobiet. "Kochamy piękno, modę, kochamy kobiety. To one są dla nas inspiracją. Według naszej filozofii piękno ukryte jest w każdej z nas. Niekiedy tylko gubimy je w biegu zwanym codziennością."

Kobieca siła, niepowtarzalność, a jednocześnie delikatność - to natchnienie Femestage, w którym projekty nie mają wieku, są tworzone dla kobiet, które kochają bawić się modą. W projektach łączona jest ponadczasowa klasyka z nowoczesnymi trendami. Jednocześnie projektanci marki stawiają na proste, ciekawe formy i niewymuszony styl. Nie zapominają też o funkcjonalności i wygodzie oferowanej przez odzież ready-to-wear, jakiej oczekują współczesne kobiety.

Jednak to, co dla nas najistotniejsze to przede wszystkim odkrywanie kobiecego piękna w każdej z nas. Chcemy, by kobiety w ubraniach Femestage czuły się wyjątkowo i uwierzyły, że mają moc!

Projektując kolekcje dla naszych Klientek pragniemy sprawiać, by czuły się pewne siebie, atrakcyjne i zauważalne. Chcemy, by każda kobieta ubrana w odzież marki Femestage wyglądała zjawiskowo i dzięki temu czuła się szczęśliwsza. Jesteśmy dumne z tego, że jesteśmy kobietami i możemy tworzyć nasze kolekcje z dla kobiet.

 

Z okazji otwarcia obowiązuje rabat -20%. Skorzystać z niego można do wtorku, 9.03.2021 r.

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację FEMESTAGE >>