geminiPark

Oddaj krew i idź na mecz!

14-11-2018 13:27

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Oddaj krew, idź na mecz", która odbędzie się w Gemini Park Bielsko-Biała już w tę sobotę! Do przysłużenia się potrzebującym i oddania najcenniejszego leku - krwi, już po raz 9. zaprasza Organizator Akcji - Klub TS Podbeskidzie.

Najbliższa zbiórka krwi odbędzie się w tę sobotę, 17. listopada w godzinach od 11:00 do 16:00. Oprócz szlachetnego celu, jakim jest gest krwiodawstwa i pomoc osobom z bielskich szpitali, którzy wymagają transfuzji krwi, sobotnia akcja będzie miała również cel sportowy. 

Każdy krwiodawca, który tego dnia odda krew, otrzyma podwójne wejściówki na mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20: Polska – Ukraina, który zostanie rozegrany w Bielsku-Białej, już 19 listopada!

Ponadto, na obecnych czekać będzie również wiele atrakcji: osoby, które zdecydują się oddać krew, otrzymają również klubowe upominki oraz płytę Przemysława Majewskiego „Międzywojenna nuta”, która została wydana w projekcie: 100 tysięcy płyt na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Dodatkowo, kibice będą mogli spotkać się z zawodnikami i trenerami "Górali", porozmawiać, wziąć autograf i zrobić wspólne zdjęcie.  

Do udziału w Akcji, wspólnie z drużyną TS Podbeskidzie, zaprasza Rafał Sonik - właściciel centrów handlowych Gemini Park.

Krwiobus znaleźć będzie można od ul. Bora-Komorowskiego, obok przystanku, a rejestracja wraz z wewnętrznymi punktami poboru krwi, dostępne będą na parterze, naprzeciwko Banku PKO.

Do zobaczenia!

 

20181117_oddaj_krew_plakat