geminiPark

Od 1.02 wracamy z szerszą ofertą i wyprzedażami!

29-01-2021 09:00

W poniedziałek, 1 lutego, kilkadziesiąt sklepów w Gemini Park Bielsko-Biała wznowi swoją działalność! Zgodnie z decyzją władz, znów działać będą m.in. sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, z ofertą wyposażenia wnętrz, a także jubilerzy, perfumerie oraz sklepy RTV i AGD.

Dołączą one m.in. do sklepów spożywczych i meblarskich, drogerii, apteki, księgarni i kilkunastu różnych punktów usługowych, które w ostatnich tygodniach mogły prowadzić sprzedaż z zachowaniem reżimu sanitarnego.

To moment, na który czekały zarówno wszystkie sklepy, jak i wielu klientów, tym bardziej, że sezon wyprzedaży będzie mógł w końcu wystartować na pełnych obrotach!

Co ważne, zgodnie z decyzją rządu, na pełne otwarcie lokali gastronomicznych jeszcze poczekamy. Natomiast zachęcamy do odwiedzin i zamawiania dań na wynos oraz w dostawie!

 

Pamiętać należy również o zasadach, które obowiązują w centrum handlowym:

- Na terenie galerii nadal trzeba zasłaniać nos i usta np. maseczką,

- Należy również przestrzegać zasad związanych z zachowaniem dystansu (1,5 m) oraz dezynfekcji,

- Ponadto, zarówno w sklepach, jak i w samym Gemini Park obowiązują limity klientów mogących tam przebywać jednocześnie,

- O tym, jaka liczba osób może wejść w tym samym czasie do lokalu i samego obiektu klienci dowiedzą się dzięki specjalnym komunikatom w witrynach,

- Co również ważne, przestają obowiązywać godziny dla seniorów.

Zapraszamy na zakupy do Gemini Park Bielsko-Biała!