geminiPark

Nowy sklep w Gemini Park: TATUUM

27-09-2019 17:15

W sobotę, 28. września zapraszamy na otwarcie salonu Tatuum! Sklep znaleźć można na parterze, naprzeciwko Komputronika. 

Kolekcje TATUUM przeznaczone są dla osób poszukujących ubrań prostych i jednocześnie funkcjonalnych, przede wszystkim pozwalających wyrazić swoją osobowość. Odwiedzający nowy sklep w Gemini Park Bielsko-Biała z pewnością znajdą w nim coś dla siebie! Projektanci TATUUM dbamy o to, aby w propozycjach zawsze zapewnić swobodę i komfort, niezależnie od okazji, niezależnie od sylwetki i niezależnie od wieku. 

Używane materiały to najlepszej jakości tkaniny naturalne (len, bawełna, wełna, jedwab), a kolorystyka obejmuje najbardziej modne odcienie, dla których bazą zawsze są klasyczne kolory ziemi, sportowe granaty i czerwienie oraz biel i czerń. Kolekcje inspirowane są różnorodnością otaczającego nas świata, nawiązują do codziennego życia każdego z nas, wakacyjnych podróży czy miło spędzanych wolnych chwil. Całość daje szerokie możliwości tworzenia unikalnych kombinacji, w zależności od preferencji i charakteru klientów.

Z okazji otwarcia odwiedzajacy TATUUM będą mogli skorzystać z 20% zniżki na modele nieprzecenione z wyłaczeniem kolekcji specjalnych. Wystarczy tylko mieć ze sobą kupon, który dostępny jest w ramach akcji Stylowe Zakupy w magazynach: Show oraz Twój Styl. Z rabatu można skorzystać podczas otwarciowego weekendu.

Zapraszamy na otwarcie TATUUM w Gemini Park Bielsko-Biała!

 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację TATUUM >>