geminiPark

Nowy salon beauty w Gemini - AIKO

29-04-2021 09:00

W Gemini Park Bielsko-Biała już we wtorek, 4 maja, pojawi się nowe, wyjątkowe miejsce, w którym znaleźć będzie można rozmaite zabiegi kosmetyczna, a także manicure i pedicure. Zapraszamy do AIKO Face and Body!

W ofercie salonu beauty AIKO Face and Body Zone, znaleźć będzie można zabiegi na twarz i ciało, w tym: zabiegi depilacji laserowej, endermologii, infuzji tlenowej, dermapen, a niebawem kolejne, o które będzie poszerzana oferta. Ponadto, salon współpracuje z ogólnopolską marką Depilacja.pl.

AIKO zapewni również profesjonalną, trwałą i odpowiednią pielęgnację paznokcimanicure i pedicure.

W salonie spotkać będzie można wykwalifikowaną kadrę z dużym doświadczeniem, która będzie wykonywać usługi kosmetyczne profesjonalnie, sprawnie oraz w miłej atmosferze

Zapraszamy na otwarcie AIKO, w którym będziecie mogli zatrzymać się w zakupowym szaleństwie i skupić myśli na sobie, zrelaksować się i zadbać o swoje ciało. 

Z okazji otwarcia, na odwiedzających czekać będą niespodzianki, vouchery ze zniżkami, a na facebook’owym profilu Gemini Park Bielskko-Biała odbędą się konkursy z cennymi nagrodami

Zapraszamy we wtorek, 4 maja, na otwarcie AIKO Face and Body Zone, który zlokalizowany jest na parterze, tuż obok Costa Coffee. 

 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację AIKO Face and Body Zone >>