geminiPark

Motomikołaje w Gemini Park

04-11-2016 13:18

Coroczna miesięczna kwesta Motomikołajów z Bielska-Białej rozpocznie się w Gemini Park Bielsko-Biała już w piątek, 4 listopada. To już dziewiąta edycja akcji, podczas której wolontariusze kwestują na rzecz dzieci z bielskiego Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej.

Stoisko Motomikołajowe czynne będzie codzienne, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:00 do 20:00 oraz w weekendy od 15:00 do 20:00. W Gemini Park postawiony zostanie quad Rafała Sonika, na którym sportowiec przejechał Rajd Dakar. Dodatkowo na fanów sportów motorowych czekać będzie wyjątkowa atrakcja – motocykl, na którym będzie można usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie

Przez cały miesiąc, od 4 listopada do 4 grudnia, dla dzieci przygotowanych będzie kilka atrakcji – malowanie buziek oraz zajęcia artystyczne, podczas których będą mogły samodzielnie wykonać okolicznościowe magnesy.

Wśród osób kwestujących nie brakuje ludzi o wielkim sercu. Pani Anna Guzik od lat wspiera działania Motomikołajów i wspólnie z nimi kwestuje. Podobnie będzie i w tym roku. 

Akcja Motomikołajów trwa cały rok. Podczas kwesty zbierane są środki pieniężne, za które kupowane są prezenty dla dzieci z bielskiego Domu Dziecka.

W niedzielę, 4 grudnia, odbędzie się finał akcji, podczas którego grupa Motomikołajów ubranych w stroje św. Mikołaja pojedzie z prezentami, które zostaną wręczone dzieciom.

 

Zapraszamy w dniach od 4 listopada do 4 grudnia na stoisko Motomikołajów w Gemini Park Bielsko-Biała i przyłączenie się do akcji.

motomikolaje_20161104_plakat