geminiPark

Ladies Night w Cinema City – jeszcze więcej atrakcji!

Jesienią do kin Cinema City wracają wieczory z cyklu Ladies Night! Już 25 września odbędzie się premierowy pokaz francuskiej komedii Spódnice w górę w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Ladies Night to również  czarujące wydarzenia – każda kobieta może poczuć się tu wyjątkowo! 

Powrót wieczorów Ladies Night w Cinema City zapowiada się pod znakiem francuskiego humoru i wielkomiejskich wrażeń. 25 września Cinema City zaserwuje Wam najnowszą komedię Spódnice w górę, której głównymi bohaterkami jest jedenaście prawdziwie zakręconych Paryżanek. W ich rolę wcielą się gwiazdy francuskiego kina. Spódnice w górę to doskonała komedia o prawdziwych kobietach, o ich problemach, romansach, szaleństwach i sekretach.

Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu będzie można m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze – miło spędzić czas. Największą atrakcją zbliżającego się wieczoru będzie konkurs, w którym do wygrania jest lodówka firmy Whirlpool. 

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Spódnice w górę odbędzie się 25 września w 17 kinach Cinema City w Polsce. Na wszystkie panie czeka moc atrakcji i niespodzianek! Start o godzinie 19.30.

 

Już dziś kup bilet na Ladies Night! Na stronie www.cinema-city.pl/LadiesNight/ lub w kasie kina!