geminiPark

Ladies Night w Cinema City

22 marca o 19:30 ponownie organizujemy Ladies Night. Tym razem wyświetlimy przedpremierowo komedię „Zaginione Miasto” z Sandrą Bullock, Channingiem Tatumem, Danielem Radcliffem oraz Bradem Pittem.

 

Już 22 marca o 19:30 podczas Ladies Night wyświetlimy absolutnie przedpremierowo film Zaginione Miasto. Na wszystkie uczestniczki wydarzenia czekać będzie bezalkoholowy welcome drink oraz torebki z prezentami od partnerów eventu. W programie oprócz seansu, konkursy z nagrodami i świetna zabawa w towarzystwie innych wspaniałych kobiet. 

Opis filmu: Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest "Dashem" z powieści. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

Bilety: http://bityl.pl/PbrEN

Zdjęcia
20220315_cinema_city_grafika