geminiPark

Kupuj w sklepach z modą męską i wygrywaj!

05-05-2022 09:06

Aktualny sezon wyjątkowych wydarzeń: komunii oraz wesel, ale także imprez rodzinnych i tych w gronie znajomych, łączy jedno pytanie: w co się ubrać? Wspólnie ze sklepami z modą męską, odpowiemy w Gemini Park na to pytanie wszystkim Panom, chcącym znaleźć strój odpowiednio wpisujący się w wymagania każdej z uroczystości, a jednocześnie zagwarantujemy niezapomniane przeżycia i wspaniałe, podniebne widoki – codzienne największe zakupy nagrodzimy lotem paralotnią!

 

Z góry świat wygląda zupełnie inaczej, jak? Zachęcamy, aby się o tym przekonać! Gemini Park Bielsko-Biała wspólnie ze sklepami z bogatym asortymentem mody męskiej: Bytom, Pako Lorente i New Men, przygotowały zabawę, dzięki której będzie można wzbić się w powietrze na paralotni!

 

Zasady zabawy są bardzo proste:

► Wystarczy zrobić zakupy w sklepach: Bytom, Pako Lorente i New Men, w dniach od 5 od 28 maja 2022 r.

► oraz wypełnić specjalny kupon, dostępny w sklepach.

► Na jednym formularzu, mogą znaleźć się zakupy z danego dnia z 1, 2, a nawet z każdego z 3 sklepów z modą męską!

 

Nagrodę w postaci lotu paralotnią otrzyma osoba, która w danym dniu zrobi zakupy o największej wartości.

Co ważne, loty paralotnią rozdawane będą codziennie, za wyjątkiem niedziel niehandlowych. W sumie w naszej zabawie, przez najbliższe 21 dni, rozdamy aż 21 voucherów na lot paralotnią.

  

Zachęcamy do udziału w zabawie, tym bardziej że latanie na paralotni, to najbardziej bezpieczny sposób na oderwanie się od ziemi i podziwianie naszego pięknego regionu z lotu ptaka. Dodatkową korzyścią będzie również modna stylizacja, idealna na każde wydarzenie! 

 

Regulamin akcji.pdf