geminiPark

Kto gra, ten wygrywa!

W te wakacje szykuj się na wyjątkowe atrakcje w Cinema City! Przez najbliższe miesiące – kiedy słońce znów będzie Cię rozpieszczać – możesz jeszcze bardziej umilić sobie czas, biorąc udział loterii Cinema City CINEMIX. Na kinomaniaków czeka ponad 800 tysięcy nagród do wygrania! 

 

Jeden bilet to jedna szansa

Specjalnie na lato Cinema City przygotowało unikatową loterię CINEMIX, w której do wygrania jest mnóstwo nagród, a każdy kupiony bilet do sieci kin może być furtką do spełnienia Twoich marzeń. Tego lata kto gra, ten wygra. W puli nagród telewizory, lodówki, tablety, a nawet samochód!

Przygoda z CINEMIX

W trakcie wakacji każde kino Cinema City będzie przepustką do wspaniałej przygody. Przy okazji letnich wojaży po Polsce, nadrabiając zaległe premiery, czy spędzając czas z przyjaciółmi w kinie, możesz wziąć udział w loterii CINEMIX. Zasady są niezwykle proste! Wystarczy kupić bilet na dowolny seans, wejść na stronę www.cinemix.pl, wpisać kod dostępny na bilecie, a po chwili niepewności obrazki ułożą się w wizerunek nagrody. Kto gra, ten wygra spośród ponad 800 tysięcy nagród. Wśród nich znajdują się m.in. wspaniały samochód ŠKODA Rapid Spaceback, tablety, telewizory i lodówki Samsung, a także darmowe bilety, zestawy w barze i zniżki do wykorzystania w kinie. Dodatkowo każdy uczestnik zarejestrowany w promocji na www.cinemix.pl, ma szansę na udział w Wielkim Finale 1 września, podczas którego do wygrania będzie kolejny samochód Škoda Rapid Spaceback oraz inne atrakcyjne nagrody.

Wakacje to czas kinomaniaków, więc oglądaj i wygraj w Cinema City CINEMIX. Już dziś sprawdź repertuar Cinema City i weź udział w największej digitalowej loterii, w której każdy bilet to szansa na wygraną. Do zgarnięcia ponad 800 000 nagród! Promocja rusza 4 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2014 roku.

Więcej informacji na stronie www.cinema-city.pl i www.cinemix.pl