geminiPark

Kosmiczne maratony „Strażników Galaktyki vol. 1 i vol. 2” w Cinema City!

Strażnicy Galaktyki to paczka przyjaciół naprawdę nie z tego świata, którzy razem przemierzają wszechświat, aby ocalić kosmos. Chcesz dołączyć do swoich ulubionych superbohaterów? Przyjdź do Cinema City lub IMAX Katowice Punk 44 5 maja o godz. 22.00 na maraton filmowy i zobacz „Strażników Galaktyki vol. 1” oraz premierowo drugą część mega hitu - „Strażników Galaktyki vol. 2”! Wybierz pokaz w wersji 2D lub daj się wciągnąć w sam środek emocjonującej, galaktycznej przygody oglądając filmy na panoramicznym ekranie w technologii IMAX® 3D, dzięki której zobaczysz aż o 26% więcej obrazu! Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/.

Każdy z nich jest różny, ale razem tworzą niepokonaną drużynę. Peter Quill aka Star-Lord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Groot (Vin Diesel), Drax Niszczyciel (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) i reszta to paczka naprawdę zakręconych kosmicznych bohaterów. Razem stawiają czoła wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, a ich niesubordynacja i wyjątkowe, chociaż często niekontrolowane umiejętności czasem te zmagania ułatwiają, a czasem utrudniają…

Pierwsza część przygód „Strażników Galaktyki” okazała się światowym mega hitem - film zarobił ponad 700 milionów dolarów, stając się po „Avengers” i „Iron Man 3”, trzecią najbardziej kasową produkcją Marvela. Fani na całym świecie niemal 3 lata czekali na kolejny rozdział fantastycznej historii. Druga część wejdzie na ekrany kin już 5 maja i z tej okazji sieć kin Cinema City zaprasza wszystkich wielbicieli tej gwiezdnej sagi sci-fi na nocny maraton z ulubionymi superbohaterami! 

Zobacz obie części kosmicznych przygód w wersji 2D w kinie Cinema City albo doświadcz więcej i obejrzyj filmy w rewolucyjnej technologii IMAX® 3D, dzięki której wejdziesz na wyższy poziom kinowego doświadczenia i zobaczysz o 26% więcej niż w standardowym kinie. Doświadcz najwyższej jakości dźwięku i obrazu na ogromnym, panoramicznym ekranie oraz zachwyć się zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi! Zapowiada się wyjątkowa noc!

Podczas maratonu filmy „Strażnicy Galaktyki vol. 1 i vol. 2” będą wyświetlane w wersji 2D w 20 kinach Cinema City w 17 miastach, w tym w Gemini Park Bielsko-Biała. 

Uruchomiliśmy także przedsprzedaż na maratony, pierwszy tydzień premierowy filmu oraz na pokazy przedpremierowe, które odbędą się 4 maja:

- maratony: https://www.cinema-city.pl/showFeatInfo?featureCode=2265S2R

- pokazy przedpremierowe i pierwszy tydzień premierowy Strażnicy Galaktyki, vol.2https://www.cinema-city.pl/showFeatInfo?featureCode=1996D2R 

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Zdjęcia
cinema_city_20170421_plakat