geminiPark

Kolejny rok współpracy Gemini i BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

27-03-2018 09:25

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała i Gemini Park Bielsko-Biała celebrują kolejny rok współpracy! W ramach nowej umowy partnerskiej, drużyna BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała będzie gościć na terenie Gemini Park, a centrum handlowe nadal będzie obecne w przestrzeni hali podczas meczów bielszczanek.

Na mocy podpisanej umowy, bielskie siatkarki będą odwiedzać Gemini Park i spotykać się z kibicami oraz klientami, podczas organizowanych wydarzeń. Porozumienie przyniesie również konkursy na Facebook’u, nagrody, zaproszenia na spotkania, a także prezentację drużyny BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, która po raz kolejny odbędzie się w centrum handlowym. Dodatkowo, Gemini Park będzie obecne podczas spotkań meczowych.

– Przedłużenie umowy dowodzi nie tylko słuszności decyzji o podjęciu współpracy, lecz także pokazuje, że obie strony otrzymują dzięki niej wymierne korzyści. Doceniamy współpracę, gdyż pozwala nam ona realizować cele, jakimi są nawiązanie walki z czołowymi klubami ligi siatkówki kobiet, a także bycie jeszcze bliżej naszych kibiców – mówi Andrzej Pyć, Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA

Gemini Park znane jest z działań lokalnych i zaangażowaniu w promocję klubów sportowych w Bielsku-Białej, zachęcając oraz zapraszając do kibicowania miejskim drużynom. 

- Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy, co jest dowodem na to, że udało nam się zbudować taką partnerską współpracę, na której korzystają obie strony, a także kibice i klienci. – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.   

Zachęcamy do wspierania BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała oraz do zobaczenia na meczach oraz w Gemini Park!

bks_wspolpraca_20180330_plakat