geminiPark

Kino plenerowe: Jutro będziemy szczęśliwi - odwołane

16-08-2022 08:46

Kolejna edycja kina plenerowego w Gemini Park przed nami! Do bardzo ciekawego repertuaru filmów, ktore centrum handlowe przygotowało podczas tych wakacji, już w tę sobotę (20.08.2022 r.) dołączy wyjątkowy film z Omarem Sy w roli głównej, pt.: "Jutro będziemy szczęśliwi". Start projekcji zaplanowany jest na godz. 21:30.

 


Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, niestety musimy odwołać zaplanowane na tę sobotę (20.08.2022) kino plenerowe. Nowy termin kina plenerowego to aż dwa dni: piątek i sobota (2-3 września). Zapraszamy. 


 

"Prowadzący beztroskie życie mężczyzna musi niespodziewanie zaopiekować się córką, o istnieniu, której nie wiedział..." - na tę sentymentalną opowieść o dorastaniu zapraszamy Was, jak zwykle, wspólnie z rodziną lub z paczką przyjaciół, na parking przy Parku W DECHE

Na miejscu czeka na Was maszyna z darmowym popcornem, żeby każdy poczuł się jak w prawdziwym kinie. Start: 21:30Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

 


Kino Plenerowe może być uzależnione od pogody. Dla pewności zachęcamy do sprawdzania, czy nic nie uległo zmianie. Informacje podawane są na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Bielsko-Biała lub facebook'owym profilu.


 

Lokalizacja kina:

20220723_gpbb_kino_plenerowe_lokalizacja_1080x1080