geminiPark

Kino

sprawdzrepertuar

 

Cinema City: OFERTA RODZINNA

Ciesz się z kina jak dziecko i płać mniej! Od teraz DOROŚLI płacą za filmy familijne tyle co DZIECI, bo z najlepszej kinowej rozrywki nigdy się nie wyrasta.
Więcej

Cinema City: MARATON HORRORÓW już 10.09

Strach ma wielkie oczy i lubi duże ekrany. Horrorożercy zapiszcie tą datę w kalendarzu. Już 10 września o 21 w Cinema City odbędzie się niezwykle przez wszystkich wyczekiwany maraton horrorów. Boicie się? A to dopiero początek! Przygotowaliśmy trzy świetne horrory, które wbiją Was w...
Więcej

Cinema City: MARATON AFTER już 3.09

W trakcie maratonu widzowie obejrzą 3 części uwielbianej sagi After, w tym premierowo najnwszą: After. Ocal Mnie. Będzie to kontynuacja miłosnych zawirowań Hardina i Tessy.
Więcej

Maraton Obecności w Cinema City

Obecność 3: Na rozkaz diabła to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. 
Więcej

Ladies Night - Sweat w Cinema City

Komu potrzeba przyjaciół, kiedy ma się setki tysięcy followersów? „Sweat" opowiada o trzech dniach z życia Sylwii Zając (Magdalena Koleśnik), influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki.
Więcej

Swingersi podczas Ladies Night w Cinema City

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. 
Więcej

Maraton Avengers w Cinema City zbliża się wielkimi krokami!

Już 24 kwietnia czeka nas wieczór fantastycznej akcji! Po raz kolejny Cinema City umożliwia wszystkim kinomaniakom obejrzenie kultowych produkcji, tym razem podczas maratonu filmów Avengers! Tylko tutaj będziesz miał niepowtarzalną okazję obejrzeć dwie części popularnej serii: Avengers:...
Więcej