geminiPark

Jamat - energia z natury

Jamat - energia z natury

Jesteśmy firmą o wieloprofilowej specjalizacji. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług z branży energetyczno - elektrycznej. Kilkuletnie doświadczenie, jak również skrupulatne śledzenie innowacji sprawiły, że jesteśmy partnerem godnym zaufania - zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm.

Nasze usługi poprzedza zawsze dokładnie przeprowadzany audyt, który pozwala na dokładne dopasowanie parametrów do konkretnych warunków. Ma to zastosowanie zarówno przy wyborze oraz instalacji systemu fotowoltaicznego, jak również w przypadku montażu pomp ciepła, instalacji elektrycznych, mat grzewczych stanowiących idealną alternatywę dla ogrzewania podłogowego. Doradzamy także w zakresie wyboru optymalnego typu magazynu energii.

 

Ponieważ zatrudniamy fachowców z wielu dziedzin - nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje także montaż sanitarnych instalacji. Dzięki temu nawiązując z nami współpracę Inwestorzy mogą mieć pewność, że zwiększy się poziom bezpieczeństwa energetycznego oraz wydajność ich obiektu - czy to mieszkalnego, czy też usługowo-handlowego.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela handlowa: 10:00 - 20:00

Telefon

-

Strona www

www.jamat.pl