geminiPark

IX Piknik Organizacji Pozarządowych w Gemini Park

17-12-2021 09:00

W sobotę, 18 grudnia 2021 r. w Gemini Park w Bielso-Biała odbędzie się IX edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych. Podczas targów świątecznych promowane będą lokalne podmioty ekonomii społecznej oraz ich produkty i usługi.

W trakcie tegorocznej edycji, mieszkańcy będą mieli możliwość przybliżenia sobie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, począwszy od muzyki, poprzez regionalne wypieki i rękodzieło. Na najmłodszych będą czekały liczne atrakcje. Pod okiem plastyków i anielskich animatorów tworzone będą unikatowe prace rękodzielnicze (ozdobne bombki choinkowe czy stroiki świąteczne), a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek.

W trakcie Pikniku organizowane będą liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie uświetnią prezentacje i występy artystyczne przygotowane przez organizacje pozarządowe, które z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem publiczności. W trakcie Pikniku poruszone zostaną także ważne kwestie związane z pierwszą pomocą przedlekarską, wolontariatem czy przekazywaniem 1% podatku na rzecz OPP.

Targi to także doskonała okazja do zakupienia unikatowego prezentu dla najbliższych. W ramach wydarzenia czekają:

- tradycyjne bożonarodzeniowe wypieki i rękodzieło,

- muzyka na żywo: kolędy, pastorałki,

- atrakcje dla najmłodszych,

- wspólne tworzenie unikatowych prac rękodzielniczych (bombki, stroiki),

- konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży,

- prezentacje i występy artystyczne przygotowane przez organizacje pozarządowe.

 

 Zachęcamy do udziału w godz. 12:00 - 18:00. 

Dołącz do facebook'owego wydarzenia, kliknij TUTAJ >>