geminiPark

Idealny pomysł na świąteczny prezent? Karta podarunkowa Cinema City

Każdy marzy o tym, aby podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego. Coś, co wywoła uśmiech na twarzy, pozwoli oderwać się od codzienności, zatopić w innym świecie. Coś, co sprawi, że wspólnie spędzony czas będzie magiczny i niezapomniany.  Taki prezent, na każdą okazję, to… kino! Cinema City startuje z wyjątkową ofertą - kartą podarunkową. Z kart można korzystać we wszystkich 35 kinach Cinema City w całej Polsce.

Karta podarunkowa Cinema City to idealny pomysł na bożonarodzeniowy prezent, ale nie tylko. Prezenty można przecież dawać przez cały rok, okazji nie brakuje – w najbliższym czasie to Mikołajki i Walentynki. Elegancko zapakowana karta ucieszy każdego – niezależnie od tego, czy będzie upominkiem urodzinowym, znalezionym pod choinką, ofiarowanym z okazji rocznicy czy też zupełnie bez żadnego pretekstu. 

Karta podarunkowa może obejmować 2 bilety na dowolny seans (2D lub 3D) lub 2 bilety z przekąskami z Zestawu Duet (2 napoje + popcorn lub nachos). Karta obowiązuje na terenie całej Polski i ważna jest przez 6 miesięcy od momentu zakupu. Kupisz ją szybko i wygodnie w każdym kinie.

Co ważne, za pomocą karty można kupić także bilety przez internet, bez dodatkowej opłaty.

Czego chcieć więcej od idealnego prezentu?  

Zobacz, czym jest karta podarunkowa do Cinema City i już dziś kup prezent, który ucieszy każdego!

 

Dodatkowo w ofercie all inclusive, w kinach krakowskich i wrocławskich dostępne są karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans VIP w formacie 2D w kinach Cinema City Wroclavia we Wrocławiu i Cinema City Bonarka w Krakowie. W strefie VIP, która gwarantuje kinowe emocje z domieszką luksusu, oprócz przyjemności oglądania filmu w wygodnych, szerokich fotelach z regulowanym oparciem i podnóżkiem, można delektować się świeżo przyrządzonymi daniami na ciepło i zimno z różnorodnych kuchni oraz przekąskami z baru, bez limitu. 

W najbliższym czasie kino zaoferuje nam znakomite premiery filmowe. Wybierając kartę podarunkową do Cinema City, dasz obdarowanej osobie możliwość wyboru najlepszego dla niej seansu, w dowolnym momencie.

„Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi” - ósma część kultowej sagi filmowej o walce dobra ze złem. Premiera już 13 grudnia 2017;

„Wszystkie pieniądze świata” - thriller w reżyserii Ridley’a Scotta z Michelle Williams i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Premiera w styczniu 2018;

„Nowe oblicze Greya” - kolejna część słynnego melodramatu o kontrowersyjnej, damsko-męskiej relacji Premiera w Walentynki 2018.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl/karta-podarunkowa

Zdjęcia
cinema_city_20171204_01
cinema_city_20171204_02