geminiPark

Gemini Park czynne w każdą niedzielę

02-01-2020 09:31

Rok 2020 to kolejne zmiany w kalendarzu handlowym ze względu na przepisy dotyczące działalności sklepów i punktów handlowych w niedziele. Zgodnie z nimi w całym 2020 roku przypadnie tylko siedem niedziel handlowych, podczas których zakupy będzie można zrobić korzystając z pełnej oferty sklepów Gemini Park. Niezależnie jednak od tego, w niedziele z ograniczeniem handlu Gemini Park zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcą spędzić fantastyczny czas, korzystając z bogatej oferty rozrywkowo-restauracyjnej centrum handlowego.

niedziele objęte ogarniczeniem handlu, w Gemini Park do dyspozycji odwiedzających dostępna będzie oferta rozrywkowo-usługowa oraz strefa restauracyjna: kino Cinema-City, a także lokale: KFC, Pizza Hut, McDonald's, Subway, Rondel wraz z pizzerią De Gusto, Sushi Samuraj, Doner Kebab, Salad Fantasy, Lodomania, Costa Coffee, stoisko Juice Garden, a także Rajska Wyspa, która jest czynna w godz. 12:00 do 20:00. W każdą niedzielę niehandlową we wrzesniu 2019 r. otwary będzie również Grycan.

Chętni będą mogli poćwiczyć w Fitness BeFit. Ponadto, nowością w ofercie niedziel niehandlowych w Gemini jest dostępna strefa urody, w której skorzystać będzie można z usług Studia Fryzjerskiego PEGI, znajdującego się na parterze centrum handlowego. Zapraszamy do zapisów pod numerm: 604 169 680. Ponadto, w niedziele niehandlowe skorzystać będzie można również z Me&B Manicure Express & Beauty. Zapisy na paznokcie i usługi: 884 155 693.

Ze strefy restauracyjnej w niedziele niehandlowe korzystać można w godz. 12:00-20:00, z Cinema City od godz. 9:30 do ostatniego seansu, a Fitness BeFit dostępny będzie w godz. 7:00-23:00.

Zmianom nie ulega funkcjonowanie Gemini w dni powszednie oraz w niedziele handlowe, podczas których czynne będą wszystkie sklepy oraz punktu usługowe, w standardowych godzinach pracy.

Ponadto, wraz z nowym, wiosennym sezonem oraz w zależności od warunków pogodowych korzystać będzie można również z Parku W DECHE oraz Parku Linowego W DECHE!

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco podawane będą informacje dotyczące oferty dostępnej w Gemini Park w niedziele wolne od handlu.

 

KALENDARZ NIEDZIEL HANDLOWYCH 2020:

Niedziele handlowe w 2020 r. przypadną:

26 stycznia,

5 kwietnia,

26 kwietnia,

28 czerwca,

30 sierpnia

13 grudnia.