geminiPark

Dzień Dziecka z Imperium Sportu inny niż wszystkie

25-05-2021 09:00

Mnóstwo atrakcji ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i ich najbliższych, którzy będą mogli spędzić czas w sposób aktywny i przyjemny – tak wyglądał będzie Charytatywny Hawajski Dzień Dziecka. Wydarzenie to odbędzie się już w we wtorek 1 czerwca na terenie Parku Linowego przy Gemini Park w Bielsku-Białej.

 

Akcja odbędzie się we wtorek, 1 czerwca, w godz. 14:00-20:00.

 

Będzie kolorowo, wesoło i ciekawie, a przede wszystkim aktywnie, bo wszechstronny rozwój poprzez sport, jako drogi do sukcesu, jest nam szczególnie bliski – mówią Organizatorzy wydarzenia z Fundacji Imperium Sportu, która organizuje kolejne już przedsięwzięcie z myślą o dzieciach.

Charytatywny Hawajski Dzień Dziecka będzie wydarzeniem wyjątkowym z wielu powodów. Atrakcje w Parku Linowym dostępne będą całkowicie bezpłatnie dla wszystkich chętnych od godziny 12:00.

Najmłodsi, a więc dzieci w wieku do 5 lat, zostaną zaproszeni do Strefy Eco Maluszka, gdzie skorzystają z zawsze popularnego malowania buziek, dających satysfakcję warsztatów tworzenia hawajskich łańcuchów oraz innych animacji nastawionych na aktywność.

Dla dzieci nieco starszych przygotowany będzie tor przeszkód – fascynujący i wymagający, którego pokonanie każdemu z uczestników zagwarantuje sporą dawkę adrenaliny i radości.

Będą także nagrody, w formie okolicznościowego medalu, ale nie tylko, bo i niespodzianek będzie tego dnia pod dostatkiem.

A rodzice? I o nich Organizator nie zapomniał! Opiekunowie będą mogli albo wcielić się w rolę kibiców, albo też wypocząć i zrelaksować sięstrefach z wygodnymi leżakami. Chętni będą mogli wzbogacić wiedzę i skorzystać z usług podczas warsztatów ze specjalistkami w dziedzinie fizjoterapii i kosmetologii.

I na tym jednak nie koniec. Na scenie trwać będą przez kilka godzin występy – o muzykę z gatunku „dla każdego” zadba zespół „Włóczykije”, a zaciekawienie wzbudzą niewątpliwie widowiskowe pokazy taneczne szkoły DANCE#LOVEit.

Fotobudka umożliwi wykonywanie rozmaitych zdjęć, uczestników rozbawiać będą z kolei przyjazne klauny. Wszystko to, włącznie z dostępną w trakcie eventu strefą żywienia, bezpiecznie i z zachowaniem obowiązującego w dniu wydarzenia reżimu sanitarnego.

Warto podkreślić, że Charytatywny Hawajski Dzień Dziecka to kolejna impreza Fundacji Imperium Sportu, w której aktywne spędzanie czasu ma znaczenie kluczowe. Na stałe w kalendarz wydarzeń z myślą o dzieciach wpisały się już m.in. projekty „Bielska10”, „Super Paka Dla Dzieciaka” czy „Aktywna rodzina”.

Każdorazowo bielska Fundacja, która ma pod swoją codzienną opieką 68 dzieci w różnym wieku, zebrane środki przeznacza w całości na szczytne cele. Nie inaczej będzie tym razem, bo podopieczni Fundacji przyjmować będą dobrowolne datki, które będą przeznaczone na pomoc dzieciom.

Zapraszamy również do zapisów w Facebook'owym wydarzeniu >>

20210529_hawajski_dzien_dziecka_1180x480