geminiPark

Dzień Dziecka z Gemini Park!

30-05-2020 11:45

Wyjątkowy sposób na Dzień Dziecka? Zapraszamy do Gemini Park! Centrum handlowe zrobi wszystko, aby tegoroczne święto najmłodszych, pomimo że będzie wyglądało nieco inaczej, niż do tego przywykliśmy, było bardzo radosne! Czekają konkursy online z nagrodami, prezenty oraz darmowe lody!

Wszyscy odczuwamy skutki obecnej sytuacji, ale najtrudniej chyba jest ją znieść dzieciom. Gemini Park Bielsko-Biała zawsze dbało o przygotowanie najlepszych wydarzeń z okazji Dnia Dziecka, dlatego w tym roku nie może być inaczej!

Jak pokazać najmłodszym, że są dla nas ważni? Podarować im wspólny czas pełen uśmiechu, zabawy i życzliwości. Dlatego razem z Fundacją Imperium Sportu, przygotowaliśmy dzień pełen atrakcji w centrum handlowym dla aż 40 dzieciaków, będących na co dzień pod opieką Fundacji.

 

Najmłodsi, którzy odwiedzą Gemini Park, otrzymają w prezencie zabawki:

- ze sklepów Toys „R” Us oraz Bi1,

- a starsze dzieci dostaną karty podarunkowe w wysokości 100 zł do sklepu New Yorker.

Jeśli 1 czerwca ma być wyjątkowy przez cały dzień, nie może zabraknąć czegoś pysznego - dlatego dzień dziecka zakończy się na smakołykach w McDonald’s, ufundowanych przez restaurację.

 

Celebrując święto najmłodszych, pamiętać będziemy również o edukacji dotyczącej obecnej sytuacji: nad dziećmi przez cały czas czuwać będą opiekunowie, maluchy będą dezynfekować ręce oraz przebywać w maseczkach i rękawiczkach. Całe wydarzenie odbędzie się w godzinach porannych, z uwagi na mniejszy ruch wśród odwiedzających. 

 

Jednak na wsparciu dzieci z Fundacji się nie zakończy!

 

1 czerwca, Gemini Park zaprasza do zlokalizowanej na parterze Cukierni Sowa, gdzie na wszystkie dzieci czekać będzie aż 1000 gałek pysznych lodów!

 

Ponadto, od poniedziałku poprzedzającego Dzień Dziecka, codziennie na facebook’owym fanpage’u centrum handlowego, wygrywać można zabawki ze sklepu Toys „R” Us. Natomiast 1 czerwca na Facebook’u odbędą się aż 3 konkursy z nagrodami, a na antenie Radia Bielsko wygrać będzie można 5 kart podarunkowych o wartości 100 zł, do sklepu Toys „R” Us!  

Należy również pamiętać, że na najradośniejszy dzień w roku, przygotowały się także sklepy centrum handlowego, w których rodzice znajdą pełną ofertę zabawek, ubrań i akcesoriów dla swoich pociech.

 

Gemini Park Bielsko-Biała od początku swojej działalności aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności. Po tegorocznej akcji skierowanej do seniorów, w ramach której przekazano paczki żywnościowe dla potrzebujących, Dzień Dziecka dla wychowanków Imperium Sportu jest kolejną z inicjatyw, która pomaga lokalnym społecznościom w obecnej sytuacji. Wsparcie i pomoc to również jeden z najważniejszych elementów współpracy z Fundacją Imperium Sportu, która pomaga uzdolnionym sportowo dzieciom i młodzieży z niezamożnych rodzin, pomagając rozwijać im pasje i wspierając w drodze do spełnienia marzeń i celów.