geminiPark

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" w kinie plenerowym

04-08-2022 13:18

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdej wiadomości lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania... Tak rozpoczyna się fantastyczny włoski komediodramat „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, który już w tę sobotę, 6 sierpnia, obejrzymy w Kinie Plenerowym w Gemini Park Bielsko-Biała! 

Zapraszamy na kolejną edycję letniego kina plenerowego, podczas którego czeka na Was świetna zabawa z najlepszymi filmami.  

Do udziału w seansie zapraszamy Was wspólnie z rodziną lub z paczką przyjaciół! Startujemy o godz. 21:30 na parkingu przy Parku W DECHE.

Na miejscu będziemy mieli maszynę z darmowym popcornem, żeby każdy poczuł się jak w prawdziwym kinie. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

 


Kino Plenerowe może być uzależnione od pogody. Dla pewności zachęcamy do sprawdzania, czy nic nie uległo zmianie. Informacje podawane są na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Bielsko-Biała lub facebook'owym profilu.


 

Lokalizacja kina:

20220723_gpbb_kino_plenerowe_lokalizacja_1080x1080