geminiPark

Dealz nowym sklepem w Gemini Park

25-09-2019 19:40

Gemini Park Bielsko-Biała kontynuuje poszerzanie swojej oferty! Do grona sklepów już w sobotę, 28. września dołączy brytyjska marka Dealz.

Sklep Dealz w Gemini Park będzie debiutem marki na Podbeskidziu. W jego ofercie można znaleźć produkty marek często niedostępnych w Polsce, a do tego w niskich cenach. Asortyment wypełniają m.in. artykuły przemysłowe, spożywcze, drogeryjne, zabawki, artykuły papiernicze i DIY, dekoracje wnętrz i elementy wyposażenia. W sumie w ofercie sklepu będzie można znaleźć ponad 3 tys. produktów

Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi, zakupy w nim może zrobić cała rodzina, a z racji działalności w formacie dyskontowym, odwiedzający z pewnością docenią nowy sklep pod względem przystępności cenowej oferowanych produktów.

Z okazji otwarcia pierwszego sklepu Dealz w Bielsku-Białej czeka również niespodzianka! Dla pierwszych 100 osób przygotowano vouchery na zakupy!

Zapraszamy do Gemini Park w tę sobotę 28. września! Otwarcie Dealz już o godz. 9:00! Sklep znajduje się na 1. piętrzym, w sąsiedztwie Toys "R" Us. 

 

Zachęcamy również do zapisywania się do facebook'owego wydarzenia, w którym na bieżąco pojawiają się najnowsze informacje >>

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację DEALZ >>