geminiPark

Darmowe i dobrowolne szczepienia w Gemini Park

01-03-2022 09:00

Mieszkańcy Podbeskidzia zyskają nowy punkt szczepień. Od poniedziałku, 2 sierpnia w Gemini Park Bielsko-Biała ruszy punkt szczepień przeciw COVID-19. Wszyscy chętni będą mogli zaszczepić się bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Organizatorem punktu szczepień jest Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski w Bielsku-Białej, którego wykwalifikowana kadra zapewni opiekę medyczną na najwyższym poziomie. 

 

Nowa lokalizacja: od 1 marca 2022 zapraszamy do Punktu Szczepień zlokalizowanego na poziomie 1, tuż obok sklepu C&A. 

 

W nowym Punkcie Szczepień w Gemini Park, organizowanym w przez BCO-SM, będą mogli zaszczepić się wszyscy pełnoletni chętni, którzy do tej pory tego nie zrobili. Każdy, kto zgłosi się do Punktu, będzie mógł zaszczepić się bezpłatnie i bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty:

► jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson,

► dwudawkowym preparatem firmy Pfizer (od 06.08.2021),

► 3 dawką szczepionki (przy założeniu, że minęło 180 dni od przyjęcia drugiej dawki lub przyjęcia pierwszej dawki preparatu Johnson&Johnson),

► Telefon do Punktu Szczepień: 661 050 155,

Punkt zlokalizowany jest na poziomie 1., obok sklepu C&A. 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację Punktu Szczepień >>

- Warto rozważyć zaszczepienie się przeciw COVID-19, do czego bardzo zachęcamy. Jest to istotne dla naszego zdrowia, szczególnie podczas okresu wakacyjnego, aby zaplanowana podróż odbyła się bez żadnych przeszkód. Ponadto, na pewno warto mieć zaświadczenie o tym uodpornieniu, tym bardziej, że wiele krajów ma inne zasady uprawniające do przekroczenia granicy – mówi przedstawiciel BCO-SM w Bielsku-Białej. – Zapraszamy do Punktu Szczepień w Gemini Park, gdzie do dyspozycji pacjentów będzie wykwalifikowany personel szpitala, który w sposób wygodny i komfortowy przeprowadzi szczepienie – dodaje. 

Chętni zostaną poproszeni na miejscu o wypełnienie niezbędnego kwestionariusza oraz przejdą kwalifikację medyczną, na podstawie której otrzymają preparat. Należy również pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.

 

Z Punktu Szczepień w Gemini Park można skorzystać:

► od poniedziałku do piątku, w godzinach: 14:00-19:00,

► w soboty, w godzinach: 10:00-16:00. 

 

Szpitalna inicjatywa uruchamiania tymczasowego Punktów Szczepień w Gemini Park Bielsko-Biała ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego. Wszelkie szczegóły dotyczące akcji, uzyskać będzie można bezpośrednio na miejscu.