geminiPark

Człowiek-pająk powraca, czyli premiera „Spider-man: daleko od domu” w Cinema City IMAX®, 4DX® oraz ScreenX!

Już 5 lipca na ekranach Cinema City pojawi się długo wyczekiwana przez widzów kolejna część pajęczego bohatera: „Spider-man: daleko od domu”. Dzięki wyjątkowej technologii obrazu i dźwięku, film wciągnie widzów w samo centrum wydarzeń. Pełni wrażeń filmowych dostarczą seanse w IMAX®, 4DX® oraz ScreenX. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie "Spider-Man: Daleko od domu", który powstał w następstwie wydarzeń, mających miejsce w „Avengers: Koniec gry”. Tym razem superbohater przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.  

Film, oprócz w standardowej wersji 2D, będzie można zobaczyć w salach IMAX®, 4DX® oraz ScreenX, dzięki czemu widzowie jeszcze głębiej wejdą w świat marvelowskich superbohaterów. Gigantyczny, zagięty ekran IMAX® w połączeniu z potężnym laserowym dźwiękiem i efektami 3D, które „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe, które oczarowuje widza krystalicznie czystym obrazem pełnym magii! Natomiast film w technologii 4DX® oddziałuje na wszystkie nasze zmysły – ruchy fotela, rozbłyski światła czy efekty wody i wiatru idealnie trafią w gust widzów, którzy szukają maksymalnego kinowego przeżycia. W technologii ScreenX przygody superbohatera będą wyświetlane na ścianach kin, tworząc wciągający, panoramiczny, 270-stopniowy format, jakiego nigdzie indziej w Polsce nie można zobaczyć. Każdy z tych trzech formatów sprawi na swój sposób, że filmowa fikcja dosłownie stanie się rzeczywistością, a widz będzie mógł przeżywać emocje razem z tytułowym Spider-manem.

Film wejdzie na ekrany 5 lipca we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D oraz 3D w wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Plaza (Poznań), Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) oraz w wersji  4DX® w kinach: Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz, Arkadia (Warszawa) oraz Wroclavia (Wrocław) oraz ScreenX: Mokotów (Warszawa).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Zdjęcia
20190702_cinema_city_plakat