geminiPark

Costa Coffee już otwarta!

28-08-2019 09:51

Costa Coffee ‒ sieć cenionych na całym świecie kawiarni ‒ zawitała właśnie do Gemini Park Bielsko-Biała! Miłośnicy kawy oraz pysznych ciast i przekąsek mogą już odwiedzać nową kawiarnię, która znajduje się na parterze, w strefie eventowej.

Costa Coffee to tętniąca życiem kawiarnia, klimatyczny wystrój, ale przede wszystkim – legendarna kawa! Do dyspozycji odwiedzających przeznaczony jest również przestronny ogródek, który będzie idealnym miejscem zarówno dla osób, które chcą się zrelaksować podczas zakupów, jak również tych poszukujących miejsca na biznesowe spotkanie. 

Na odwiedzających Gemini Park czeka bogata gama kaw klasycznych i smakowych, parzonych na bazie klasycznej mieszanki Mocha Italia, opracowanej ponad 40 lat temu przez braci Sergio i Bruno Costa. Wśród wielu propozycji znajdują się również napoje, herbaty, menu śniadaniowe, przekąski, ciasta i desery sezonowe

Przygotowanie pysznej kawy to nie tylko kwestia znakomitych ziaren. Niezbędni są również perfekcyjnie wyszkoleni bariści, których umiejętności i doświadczenie, a także dbałość o szczegóły przy przygotowaniu każdej filiżanki kawy, pozwalają zaserwować wyborny napój. 

Zapraszamy do Costa Coffee!

 

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację Costa Coffee >>

Zdjęcia
costa_coffee_gpbb_01
costa_coffee_gpbb_02
costa_coffee_gpbb_03
costa_coffee_gpbb_04
costa_coffee_gpbb_05
costa_coffee_gpbb_06
costa_coffee_gpbb_07
costa_coffee_gpbb_08