geminiPark

Cinderella

Cinderella

CINDERELLA - dla wyjątkowych kobiet.

CINDERELLA to nie tylko marka odzieżowa. Naszym priorytetem jest sprzedaż wyjątkowych ubrań, wykonanych z dobrych tkanin. Preferujemy włoską modę i nie tylko, cenimy m.in. nieszablonowe wzory i kolory. Nasze ubrania kryją w sobie istotę piękna, zmysłowości, subtelnej kobiecości i świeżości.

CINDERELLA to również styl życia. Podstawą filozofii naszego działania jest to, aby dzięki ubiorowi, każda kobieta mogła mieć możliwość wyrażania się i ukazania w pełni swej kobiecości. Nie ma tu znaczenia, ani wiek, ani sylwetka. Ważne jest to, co czujemy i myślimy. Ten uniwersalny przekaz łączy nas i nasze klientki.

Nasze klientki cenią sobie nasze projekty i wzory. Dzieje się tak nie tylko ze względu na funkcjonalność fasonów, ale też dobre tkaniny. Kobiety nosząc nasze ubrania eskponują styl,  zmysłowość i piękno. A zarazem daje im to poczucie pewności siebie i radości. To wszystko powoduje, że do naszych Klientek podchodzimy w indywidualny sposób. Zależy nam na ich zdaniu i opinii na temat naszych produktów i usług, by wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziele handlowe: 10:00 - 20:00

Telefon

-