geminiPark

Black Weekend w Gemini Park Bielsko-Biała!

20-11-2021 11:27

Miłośnicy rabatów, wyprzedaży i promocji wiedzą doskonale, że wielkimi krokami zbliża się święto zakupów, czyli Black Friday! Jednak jeden dzień z okazjami zakupowymi, to zdecydowanie za mało, dlatego do skorzystania ze zniżek zapraszamy w piątek oraz sobotę! Dodatkowo, Gemini Park przygotowało konkurs z nagrodami o łącznej wartości 13 000 zł! 

Odliczanie do Black Friday rozpoczęte, ale Gemini Park postanowiło jeszcze bardziej rozgrzać emocje! Z okazji święta zakupów, oprócz długiej listy rabatów, na odwiedzających czeka konkurs z ponad 40 nagrodami, a zwycięzca otrzyma 1 000zł na zakupy w wybranym przez siebie sklepie

Będzie w czym wybierać – promocje obowiązywać będą na odzież, obuwie, elektronikę, perfumy i kosmetyki, zabawki oraz akcesoria do domu. Co ważne, część sklepów już teraz wprowadziło wiele atrakcyjnych promocji, jednak te najgorętsze oferty są zarezerwowane na sam Czarny Piątek oraz sobotę!

SPRAWDŹ LISTĘ RABATÓW, KLIKNIJ >>

Podczas Black Weekend w Gemini, nagradzać będziemy zakupową intuicję odwiedzających, którzy staną przed z pozoru prostym zadaniem: oszacowania wartości stylizacji, stworzonych z modowego asortymentu dostępnego w sklepach Gemini Park. 

Aby wziąć udział w zabawie należy:

► w dniach 26-27.11.2021 r. zrobić zakupy za min. 50 zł i zgłosić się z paragonem na stoisko promocyjne na parterze, tuż przy Costa Coffee,

► oszacować poprawną wartość stylizacji,

► poprawianie wypełnić kupon konkursowy i wrzuć go do urny. 

Na osobę, która będzie najbliżej poprawnej wartości stylizacji, czeka nagroda główna – 1 000 zł na zakupy w swoim ulubionym sklepie zlokalizowanym w Gemini Park

Łączna pula nagród to przeszło 13 000 zł, dlatego też w zabawie nagrodzonych zostanie ponad 40 uczestników z najlepszymi wynikami!

Regulamin konkursu.pdf

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała i zachęcamy do wzięcia udziału w Black Weekend oraz śledzenia naszych social mediów i strony internetowej - pełną listę rabatów poznamy już niebawem!