geminiPark

Bilety za 10 zł do Parku W DECHE na rzecz dzieci

05-06-2019 10:20

Gemini Park już od 10 lat organizuje i wspiera przeróżne akcje charytatywne. Jednak najbliższa będzie szczególnie wyjątkowa, bo na rzecz chorych dzieci. Już w sobotę, 8. czerwca, Gemini wspólnie z Parkiem W DECHE! udowodnią, że pomaganie jest dziecinnie proste. Świetnie się bawiąc, zbierzemy środki na rzecz Fundacji „Nie wypada nie pomagać”, które trafią do dzieci z oddziału psychiatrii dziecięcej z bielskiego Szpitala.

Minęło 10. lat od chwili, gdy Gemini Park otworzyło się na bielszczan i mieszkańców regionu. Jest więc co świętować! Ale czym byłyby urodziny bez niespodzianek? Dlatego z tej okazji Gemini Park przygotowało coś specjalnego - bilety za 10 zł do Parku W DECHE!

Specjalna cena obowiązywać będzie w sobotę, 8. czerwca, a cały dochód z biletów zostanie przeznaczony do Fundacji NIE Wypada NIE Pomagać, która działa na rzecz dzieci z zaburzeniami psychiatrycznymi oraz wspiera bielski Oddział Psychiatrii Dziecięcej.

Zapraszamy do skorzystania z tej okazji! Będzie to nie tylko wyjątkowy, rodzinny dzień pełen zabawy i radości, ale przede wszystkim realny gest wsparcia szczytnego celu

Cena 10 zł dotyczy biletu wstępu dla jednej osoby do Parku W DECHE! lub Parku Linowego. Ze względów bezpieczeństwa terenie Parku W DECHE! może przebywać maksymalnie 500 osób. Organizator zastrzega prawo zmiany terminu akcji, w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Zapraszamy w najbliższą sobotę do Parku W DECHE! 

20190608_bilety_za_10_zl_gemini_park_plakat