geminiPark

Bieg Super Paka dla Dzieciaka!

13-10-2022 09:40

Zapraszamy do udziału w biegu Super Paka dla Dzieciaka z świątecznymi atrakcjami! Pod znakiem sportowej aktywności dla Wszystkich chętnych - tak upłynie tegoroczna odsłona charytatywnej imprezy! Uczestnicy szczytnego wydarzenia w niedzielę 4 grudnia będą mogli wspomóc najpilniejsze potrzeby dzieci z Bielska-Białej w okresie nadchodzących świąt zarówno w trakcie biegu, jak również świątecznego jarmarku i kolędowania.

 

Zachęcamy do zapisów do Biegu >>

Liczba miejsc miejsc ograniczona.

 

Przygotujemy dla Was:

► Jarmark Świąteczny z mnóstwem atrakcji dla dzieci,

► 11:00 - 15:30 Biuro Zawodów

► Lokalizacja: parking zewnętrzy Gemini Park, tuż przy Parku W DECHE

 

Bieg:

► 15:45 - Rozgrzewka dla dzieci

► 16:00 - Start Biegu Dzieci

► 16:45 - Rozgrzewka dla uczestników biegu głównego

► 17:00 - Start Biegu Głównego

► 17:05 – Start Nordic Walking

 

Zapisz się na bieg dla dzieci oraz dorosłych lub na marsz Nordic Walking, który wiodąc ulicami Bielska-Białej w godzinach popołudniowych niedzieli 4 grudnia 2022, będą głównym punktem całej imprezy.

Dzieci na dystansie 1 km wystartują o godzinie 16:00, godzinę później rozpocznie się 5-kilometrowy bieg dla osób powyżej 16. roku życia i chwilę później wspomniany wcześniej marsz. Ta część akcji wpisuje się w promowanie wśród lokalnej społeczności aktywnych form spędzania czasu i zachęcanie do uprawiania sportu.

Równolegle na terenie Parku W DECHE trwać będzie od godz. 12:30 Świąteczny Jarmark. Z tej wyjątkowej okazji nie zabraknie wielu atrakcji dla wszystkich obecnych, w szczególności całych rodzin w ramach Kids Areny. Zapewniamy prawdziwie świąteczny nastrój.

Organizatorem przedsięwzięcia „Super Paka Dla Dzieciaka” jest Fundacja Imperium Sportu, która po raz kolejny podejmuje się tej charytatywnej inicjatywy. Zebrane środki podczas grudniowego wydarzenia, zarówno z opłaty wpisowej za udział w biegu, jak i dobrowolnych datków, przeznaczone będą na szczyty cel.

– Święta Bożego Narodzenia to zawsze czas przyjemnych doznań. Chcemy, aby podobnie odczuwali go nasi podopieczni, ale i inne dzieci z Bielska-Białej. Co roku organizując tę akcję widzimy ich uśmiechnięte i rozradowane buzie, a to najlepszy powód do tego, aby znów się spotkać w miłej atmosferze. Zachęcam gorąco do bycia tego dnia razem z nami – mówi Maria Bogunia, prezes Fundacji Imperium Sportu.

W tym roku, środki zebrane podczas świątecznego jarmarku oraz koncertów, zostaną przekazane na wsparcie powrotu do zdrowia Maćka Chojny. Ten wspaniały człowiek, przyjaciel, ojciec w wyniku wypadku na motocyklu potrzebuje naszej pomocy. Zachęcamy do włączenia się do działania już dzisiaj - https://zrzutka.pl/hpkbzt

Jeżeli ktoś chciałaby się włączyć w działania wspierające najbardziej potrzebujące dzieciaczki, zapraszamy na stronę www.imperiumsportu.eu. W zakładce "chcę pomóc" znajdziecie Państwo wszelkie informację odnośnie wpłat.

Dziękujemy i do zobaczenia.

Zachęcamy od zapisów w Facebook'owym wydarzeniu >>